Viber для Windows XP скачати безкоштовно остання версія

14.06.2018

Завантажити Viber для Windows XP — остання версія

Одним з відомих достінств Вайбера є його справжня многоплатформенность. Це означає, що месенджер однаково успішно функціонуватиме на самих різних платформах і під управлінням різних операційних систем. Існує і версія Viber для Windows XP.Viber для Windows XP скачати безкоштовно остання версія

Хоча на офіційному рівні десктопна версія месенджера і не заявлена ​​для цієї, тепер вже застарілої, ОС, встановити і запустити Viber на Windows XP все-таки можна.

При цьому будуть доступні абсолютно всі функції, що підтримуються в інших комп’ютерних версіях Вайбера:

 • обмін безкоштовними текстовими повідомленнями в реальному часі з іншими користувачами;
 • безкоштовні відео дзвінки з одного пристрою на інший. Зрозуміло, дана функція так неулюблена операторами стільникового зв’язку, тому до цих пір робляться спроби заборонити Viber, явними або прихованими ініціаторами яких є як раз стільникові оператори;
 • користувачі Viber можуть підписуватися на паблік чати від знаменитостей. В цьому випадку можна не тільки спілкуватися з шанувальниками такої знаменитості, але і бути в курсі найсвіжіших новин та пліток з життя шоу-бізнесу;
 • можна також обмінюватися всілякими файлами, в повідомлення вкладати смайлики, стікери та анімовані картинки. А ось так звані дудли (картинки, намальовані прямо на екрані телефону) створювати в комп’ютерній версії не можна;
 • що ж стосується текстових повідомлень, то обмінюватися ними можна як в режимі групового, так і індивідуального чату. У груповий чат можна включати ні багато ні мало, а до двох сотень користувачів. Можна також задавати такого чату тему, назву і привласнювати аватарку.

При цьому комп’ютерна версія синхронізує всі дані, включаючи контакт-лист і історію листування з мобільного. Так що не варто побоюватися за те, що якась частина важливих даних виявиться на одному пристрої, а якась на іншому.

Звідки скачати Viber для ОС Windows XP

Існує кілька можливостей, як можна Viber для windows xp скачати безкоштовно:

 • можна відвідати будь-який з перевірених сайтів, де пропонується це зробити;
 • можна зайти на офіційний сайт Viber і забрати програму звідти. Там же, до речі, можна прочитати про основні функціональні можливості Viber і відповіді на самі часто повторювані питання.

Viber для Windows XP скачати безкоштовно остання версія

Установчий файл «важить» зовсім небагато, так що скачування не займе довгий час.

Як встановити Viber для Windows XP

Завантажити Viber для Windows XP — це, зрозуміло, ще не все. Потрібно ще його встановити. На щастя, цей процес нічим не відрізняється від інсталяції будь-яких інших комп’ютерних програм. Користувачеві лише потрібно кілька разів натиснути на кнопку «далі».

 • Viber для комп’ютера — завантажити безкоштовно
 • Viber для телефону — завантажити на телефон

А ось з активацією додатки можуть виникнути труднощі при умови, якщо до цього месенджер ні встановлено і активовано на мобільній платформі. Справа в тому, що ні для однієї комп’ютерної версії, в тому числі і для Viber на Windows XP, не передбачено можливості створення аккаунта «з нуля». Після того, як Viber встановиться на комп’ютері, додаток запитає, чи є аккаунт на мобільному пристрої. Якщо відповісти негативно, месенджер просто відмовиться відкриватися.

Viber для Windows XP скачати безкоштовно остання версія

Якщо ж позитивно, то потрібно або:

 • ввести номер мобільного телефону, на якому вже активована обліковий запис месенджера;
 • або відсканувати спеціальний QR-код і потім отримати доступ до Viber на Windows XP.

У ряді випадків Viber може попросити додатково завантажити якісь dll-бібліотеки. Знайти їх в Мережі не складе великих труднощів. Після цього Viber для Windows XP почне успішно працювати і можна буде користуватися його численними перевагами в повній мірі.

Короткий опис статті: viber для windows xp, viber для windows xp скачати безкоштовно, скачати viber для windows xp

Джерело: Viber для Windows XP скачати безкоштовно остання версія

Також ви можете прочитати

No Comments

Leave a Reply