Viber для Symbian завантажити російською мовою

14.06.2018

Виберіть на Symbian

Автор: KM · Опубліковано 25.11.2017 · Оновлене 04.12.2017

Операційна система Symbian, розроблена компанією Nokia, колись вважалася інноваційної в сфері організації функціонування мобільних пристроїв. Сьогодні ситуація змінилася і на частку даної ОС припадає не більше 1.5% ринку сучасних девайсів. При цьому деякі провідні розробники мобільного софта продовжують випускати під неї різні додатки, утиліти і програми.

Наприклад, Вайбер для сімбіан — крос-платформний мессендежер, який призначений для звукової та відеозв’язку, відправки текстових повідомлень, медіафайлів між усіма учасниками даної системи. Прочитавши цей огляд, ви дізнаєтеся про функціонал сервісу, де можна скачати і як встановити Viber для symbian?Viber для Symbian завантажити російською мовою

Огляд, можливості сервісу Вайбер для ОС Symbian

Вайбер для сімбіан — зручний месенджер для безкоштовної відправки абонентам текстових повідомлень, зображень, фотознімків, а також здійснення голосових дзвінків між усіма учасниками даного сервісу. Для використання доступного для сімбіан функціоналу програми потрібно стабільне підключення до інтернету.

Важливо! Можливості, функціонал Вайбер залежить від встановленої версії ОС на мобільному пристрої. Так, у третій версії сімбіан користувачі можуть тільки безкоштовно відправляти текстові повідомлення, мультимедійні дані (фото). У новіших осях типу 9.0-9.4, якщо є доступ до безкоштовного Інтернету, передбачена голосовий зв’язок. Якість вихідних / вхідних дзвінків залежить від якості інтернет-з’єднання. При цьому жодна з версій платформи на даний момент не підтримує відеозв’язок!

Функціонал, можливості Вайбер:

 • безкоштовна відправка фото, зображень, медіафайлів;
 • моментальна відправлення текстових повідомлень;
 • безкоштовне визначення місцезнаходження;
 • створення групових чатів;
 • складання чорного списку;
 • автоматичне видалення медіафайлів;
 • моментальна синхронізація з контактами в телефоні.Viber для Symbian завантажити російською мовою

Популярність Вайбер пояснюється інтуїтивно приємним інтерфейсом, лаконічним дизайном, безліччю корисних і зручних опцій. На сьогоднішній день дане додаток встановило більш 2.5 млн. Чоловік і з кожним днем ​​число нових користувачів збільшується.

Як користуватися Вайбер на сімбіан

Ще одна перевага Вайбер — відсутність тривалої процедури реєстрації на сервісі. Персональний телефонний номер, відправлений з програми, служить ID-номером в сервісі.

Крім цього не потрібно налаштовувати список контактів, витрачати час, створюючи профіль, придумувати складний пароль. Перед початком роботи, досить просто підтвердити свій телефонний номер в висвітиться на екрані спеціальному віконці.

Після установки, сервіс автоматично інтегрує призначені для користувача контакти з телефонної книжки смартфона, визначаючи, визначить, хто з користувачів вже зареєстрований в Виберіть і користується крос-платформних месенджером. Чим більше користувачів у вашому списку контактів користується Вайбер, тим більше можна заощадити на зв’язку і при цьому незалежно від того, яку ОС використовує ваш співрозмовник.Viber для Symbian завантажити російською мовою

Набравши номер абонента, який ще не став користувачем viber, додаток запитає дозвіл на відправлення запиту або на запрошення в групу. Відмовившись від використання даної функції, буде проведений звичайний дзвінок, текстове повідомлення, надіслане.

Програму можна абсолютно безкоштовно використовувати не тільки на смартфоні, але і ПК. Таким чином, користувачі сервісу отримують швидку синхронізацію між своїми контактами.

Дзвінки по Вайберу в сімбіан

На жаль, про безкоштовні дзвінки, коли можна спілкуватися з друзями не звертаючи увагу на час і тарифні мережі, доведеться забути, якщо звичайно, поблизу немає безкоштовного Вай-Фай. Якщо не схаменутися вчасно, можна наговорити на досить велику суму, оскільки спілкування в роумінгу, навіть при безлімітному тарифі — досить дороге задоволення. Тому перед вчиненням голосових дзвінків дізнайтеся особливості свого тарифного плану.Viber для Symbian завантажити російською мовою

Відправлення, передача СМС-повідомлень

Передача текстових повідомлень — основна функція будь-яких месенджерів. Для виконання цієї функції потрібно всього лише безперебійне високошвидкісне підключення до Інтернет. Навіть не маючи безлімітного трафіку, перебуваючи в місцях, де немає безкоштовного Вай-Фай, відправлення повідомлень іншими абонентам сервісу обійдеться значно дешевше, ніж це передбачено в використовуваному тарифному плані.Viber для Symbian завантажити російською мовою

Смайли, стікери в Виберіть

Додаток має вбудований магазин, де можна знайти різні платні і безкоштовні відмінно деталізовані, промальовані стікери, смайлики, які допоможуть виразити емоції і зроблять повідомлення більш яскравим, незабутнім. Є також в Виберіть простенька рисовалка, в якій користувачі можуть вибрати колірну гамму, розмір кисті.Viber для Symbian завантажити російською мовою

Як відправляти медіафали

За допомогою Вайбер для сімбіан, можна відправляти мультимедійні дані (зображення, фотознімки, невеликі за обсягом відео), які зберігаються на вашому девайсі. До того ж відео, фото, якщо є камера на смартфоні, можуть бути зняті безпосередньо через додаток.Viber для Symbian завантажити російською мовою

Припустимо виробляти відправку файлів, які зберігаються на хмарних сервісах, наприклад, в Дропбокс. В опціях просто вибирайте вкладку «Експортувати», після чого вибираєте Вайбер.

Паблік-акаунти

В останніх версіях Виберіть можна використовувати як новинний месенджер. Користувачам сервісу, щоб завжди тримати руку на пульсі подій, бути в курсі останніх актуальних новин, досить просто підписатися на цікаві для вас паблік-акаунти.Viber для Symbian завантажити російською мовою

Переваги Viber для symbian

Виберіть для сімбіан, на відміну від своїх аналогів, має цілу низку незаперечних переваг, серед яких відзначимо:

 • стабільну комфортну роботу в мобільних мережах, Інтернеті;
 • зручний, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
 • висока якість сервісу;
 • відсутність реєстрації;
 • можливість налаштування зовнішнього вигляду;
 • автоматичне резервне копіювання;
 • великий вибір платних / безкоштовних стікерів, смайликів;
 • синхронізація з персональним аккаунтом в Фейсбук.

З недоліків можна виділити неможливість здійснювати відео- голосові дзвінки на старих версіях ОС.

Де можна скачати Виберіть для ОС сімбіан

Перейшовши на відкриту сторінку, виберіть свою одель смартфона Нокіа. Якщо необхідно завантажити Виберіть для сімбіан для інших пристроїв, виберіть версію, яка підійде до вирішення дисплея за параметрами, встановленої ОС.

Порада! Щоб не завдати шкоди своєму мобільному пристрою, не втратити персональні дані, особисту важливу інформацію, не рекомендуємо виконувати установку завантажувальних файлів Вайбер на свій девайс з неперевірених джерел, підозрілих веб-ресурсів.

Установка Viber не займе багато часу, а освоїти її функціонал не складе труднощів навіть початківцям користувачам. Відразу після установки можна використовувати всі можливості Виберіть, які доступні для ОС Symbian.Viber для Symbian завантажити російською мовою

Для коректної роботи програми встановіть актуальну версію ОС Symbian, а також компоненти Qt. Збої, проблеми при роботі з месенджером зустрічаються вкрай рідко. Розробники постійно приділяють увагу якості сервісу, що надається, доповнюючи функціонал новими корисними опціями.

Viber — це одна з програмок, яка обов’язково повинна бути встановлена ​​на мобільних девайсах, що функціонують на платформі Symbian. З Вайбер ви завжди будете на зв’язку зі своїми друзями, рідними, близькими, перебуваючи в будь-якій точці світу. Це зручний і економний спосіб спілкування.

Короткий опис статті: вайбер для сімбіан, viber для symbian скачати, скачати Виберіть для сімбіан, російською мовою

Джерело: Viber для Symbian — завантажити російською мовою

Також ви можете прочитати

No Comments

Leave a Reply