Viber для Symbian російською як встановлювати Виберіть на Сімбіан ОС

14.06.2018

Viber для Cімбіан ОС

Viber для Symbian російською як встановлювати Виберіть на Сімбіан ОС

У вас — Nokia, яка працює на ОС Сімбіан? Незважаючи на те, що дана операційка є далеко не найпопулярнішою і її офіційний магазин закритий, ми підкажемо, як можна відшукати інсталяційний файл Viber для Symbian.

Де шукати?

Так як на офіційному сайті програми немає версії Viber на Symbian або на «Belle», ви можете скористатися такими способами пошуку потрібного файлу сторонніх розробників (зазвичай розширення інсталяційний файл для розглянутого випадку буде виглядати так: «.SYS»):

Зайти в магазин «OVI» — спеціальний ресурс, електронний онлайн магазин (як «Гугл Маркет» або «Еппл Стор»). Він знаходиться, як вбудований ресурс, в головному меню телефону, який має ОС Сімбіан. Пошукати варто там. Щоб виконати пошук по магазину «Ові» більш точно, після того, як зайдете, виберіть модель вашого телефону. Тільки після цього вводите запит в пошуковий рядок.

Щоб здійснити максимально корисний і правильний пошук у всесвітній мережі інтернет, потрібно:

 1. У браузері зайти на ваш улюблений пошук (Яндекс, Гугл або якийсь ще — не дуже важливо).
 2. Вбити в пошуковий рядок один із запитів: «Вайбер для Symbian». Обов’язково у вашому запиті повинно бути також слово «завантажити»; за бажанням можна додати «російською». Щоб шукати тільки безкоштовні програми, можна в самому кінці пошукового запиту додати «безкоштовно». Натиснути клавішу «Enter».
 3. Після появи результатів пошуку перегляньте найпопулярніші з них: читайте коментарі користувачів, завантажуйте сайти, про які не ходить в інтернеті і серед ваших знайомих «погана слава».
 4. Обравши програму, скачайте її звичайним способом (натиснути правою кнопкою миші і вибрати «Зберегти як.»).

Viber для Symbian російською як встановлювати Виберіть на Сімбіан ОС

Як встановлювати?

Отже, у вас «на руках» — інсталяційний файл Виберіть. Тепер вам необхідно спробувати, чи працює програма на вашому телефоні.

 1. Перепишіть його на телефон за допомогою шнура або будь-яким іншим способом.
 2. Пошукайте папку, в якій знаходиться цей файл.
 3. Натисніть на нього — установка почнеться.
 4. Якщо один з найважливіших елементів цієї програми — QT-бібліотека — буде вже вбудована в завантажену вами збірку додатки, воно вдало встановиться.
 5. Коли перед вами виникнуть вікна з проханням дозволити деякі види доступів, натисніть «Прийняти» ( «Дозволити»). Крім цього, погодьтеся простежувати ваше місцезнаходження, коли це буде потрібно для роботи месенджера.
 6. Ви побачите поле для введення номера телефону. Введіть свій мобільний, а також виберіть країну зі списку.
 7. Дочекайтеся приходу повідомлення на вказаний номер.
 8. Введіть присланий вам в СМС код в наступному вікні настановної програми.
 9. Натисніть «Ок» ( «Готово»).

Якщо збірка особлива, можливо, установка не буде настільки легкою. В такому випадку завжди до кожної такої програмці додається інструкція. Спробуйте пошукати її в якомусь файлі, типу «ReadMe».

Viber для Symbian російською як встановлювати Виберіть на Сімбіан ОС

Що може прога після установки?

Для Сімбіан-платформи, яка вважається застарілою з точки зору відсутності офіційного безкоштовного програмного забезпечення, є певний набір функцій. Вони стануть вам доступні після вдалої установки файлу Вайбер для Сімбіан. Однак деякі дії в своєму Вайбер-акаунті ви зробити не зможете. Наприклад, відеозв’язок не буде доступна.

Маючи робочу версію популярного месенджера Виберіть для вашого телефону і вдало її встановивши, ви отримуєте можливість відправляти текстові повідомлення зі смайлами і іншими цікавими вставками, що відображають ваш особистий настрій, пересилати учасникам цієї ж системи фотографії та інші файли.

Короткий опис статті: вайбер для сімбіан

Джерело: Viber для Symbian російською, як встановлювати Виберіть на Сімбіан ОС

Також ви можете прочитати

No Comments

Leave a Reply