Установка Viber на Symbian OS Соціальні мережі

14.06.2018

Як встановити Viber на Symbian

Для наших читачів які користуються смартфонами на платформі Symbian ми написали покрокову інструкцію по установці програми Viber.

Приділивши всього кілька хвилин на прочитання і установку, ви зможете приступити до спілкування зі своїми друзями які вже встановили його на свій пристрій. Перед вами відкриється безліч нових можливостей які гідно оцінило понад 450 мільйонів чоловік по всьому світу!

Установка Viber на Symbian OS Соціальні мережі

Завантаження програми

Для початку, нам необхідно завантажити Вайбер на свій мобільний телефон. Для цього переходимо на офіційний сайт Opera Mobile Store або натискаємо на посилання «Завантажити Viber».

Важливо. Це необхідно зробити саме зі свого мобільного, а не з комп’ютера.

Установка Viber на Symbian OS Соціальні мережі

Програма буде завантажена на ваш телефон в форматі .jad — цей формат підтримують всі апарати з Symbian. Але, не на всіх телефонах можна користуватися Вайбером. Нижче наведено перелік смартфонів підтримують його.

Телефони підтримують роботу Viber

Ознайомтеся зі списком телефонів на яких можна встановити і використовувати цю програму полегшує спілкування. Якщо модель вашого девайса є в списку — приступайте до установки.

Nokia

808, 5230, 5800, E72, E71, E6, E52, N97, N86, 700, X6, Asha 311, Asha 310, Asha 309 і Asha 308.

Версії S40 і S60.

Як бачимо, список не дуже великий. Та й функціонал буде досить обмежений на цих мобільних апаратах.

Установка Viber на Symbian OS Соціальні мережі

Після того як була завершена завантаження програми, необхідно її встановити. Для цього перейдіть в «Додатки» і знайшовши викачане — встановіть його. При установці необхідно буде дати доступ до телефонного довідника, вказати країну в якій перебуваєте і ввести номер свого телефону.

Після цього потрібно буде верифікувати свій номер. На нього прийде СМС з коротким кодом який потрібно ввести у відповідне поле для отримання доступу до Viber.

Далі, вказуємо ім’я яке буде відображатися в списку у людей, де вас немає в телефонній книзі або проходимо авторизацію через Facebook для використання особистих даний з цієї соціальної мережі.

Тепер ви зможете спілкуватися зі своїми друзями у яких також встановлена ​​ця програма, якщо не встановлена ​​- порекомендуйте і їм її завантажити. Варто також відзначити, що на OS Sumbian Viber все ж має дуже маленький набір функцій, наприклад зможете тільки писати і відправляти повідомлення — дзвінки не будуть доступні для вас.

Важливо знати

  1. Вам знадобиться досить високий тарифний план 3G або 4G або сильний сигнал Wi-Fi для того, щоб відправляти і отримувати повідомлення і виклики;
  2. Viber не може гарантувати повну функціональність на зламаних пристроїв, що працюють під управлінням користувацького пристрою ROM, які зазнали будь-яким іншим змінам. Месенджер Viber тестувався тільки на телефонах з заводським ПО і настройками.

Якщо у вас ще залишилися питання, ви можете задати їх тут в коментарях або на нашому форумі де ми надаємо допомогу по Вайберу.

Короткий опис статті: вайбер для сімбіан

Джерело: Установка Viber на Symbian OS, Соціальні мережі

Також ви можете прочитати

No Comments

Leave a Reply