Як знайти людину в Вайбере за номером телефону

11.06.2018

Пошук в Вайбере

При використанні програми Вайбер кожному користувачеві доведеться зіткнутися з необхідністю пошуку людини. Згодом коло спілкування людини збільшується, відповідно, ручний перебір всіх наявних контактів виконати нереально. Шукати потрібний номер можна трьома способами.

Способи пошуку людини в Виберіть

При первинному заході в додаток починається процес автоматичного підбору записів в книгу.

Йдеться про синхронізацію програми та телефонної книги пристрою. Вручну користувач може шукати потрібну людину на ім’я і по номеру телефону.

Спосіб 1: Автоматичний пошук

Функція буде мати сенс при первинному вході.

Реалізована функція так:

  1. Користувач вводить свій номер телефону, який одночасно є логіном;
  2. Вайбер автоматично почне зчитувати записані в пристрої контакти, після чого почнеться зіставлення контактів з інформацією з бази даних програми. Потрібно таке порівняння для визначення людей, що користуються програмою Viber;
  3. Пошук завершиться виявленням нових людей. Записи додадуться до книги Вайбера. Автоматичний підбір також називається синхронізацією.Як знайти людину в Вайбере за номером телефону

Важливо! Раніше вказаний телефон при реєстрації користувача може не збігатися з використовуваним на практиці. Тому при відсутності потрібного результату потрібно пробувати інші методи підбору.

Спосіб 2: Пошук в телефонній книзі за номером і імені

Спосіб підходить, якщо людина є в книзі, і відсутня в чатах. Потрібно перейти у вкладку «Контакти», натиснути на іконку з лупою. Система буде видавати результати відразу, по введенню перших символів. Що стосується введення номера, то алгоритм не відрізняється.Як знайти людину в Вайбере за номером телефону

Як знайти людину в вайбере, при його відсутності в телефонній книзі? Зробити це можна. У Вайбере не реалізована функція глобального підбору людей за параметрами. Співрозмовнику потрібно або знати контакт самому, або мати контакт у телефонній книзі. На відміну від скайпу, тут не можна користуватися пошуком по базі даних програми.

висновок

Альтернативним методом пошуку за номером телефону можна вважати використання програми «Viber Friends». Програмного забезпечення можна поліпшити функціонал основного додатка.

Програма використовує бази даних стільникових операторів, тому є шанс, що потрібну людину вдасться знайти. Потрібно розуміти, що програма є неофіційною, і всі дії проводяться напівлегальним методом.

Короткий опис статті: як знайти людину в вайбере, пошук, за номером телефону

Джерело: Як знайти людину в Вайбере за номером телефону

Також ви можете прочитати

No Comments

Leave a Reply