Як встановити WhatsApp на комп’ютер 2

29.05.2018

WhatsApp для комп’ютера.

WhatsApp — сервіс для комп’ютера

Друзі, будьте уважні! Ніяких програм WhatsApp для комп’ютера офіційно НЕ ІСНУЄ! Якщо вам пропонують встановити і завантажити якийсь додаток — з великою ймовірністю це будь-які шахрайські хитрощі і вам пропонують шкідливе ПЗ.

Як встановити WhatsApp на комп'ютер 2

Для того щоб отримати Ватсап для комп’ютера потрібно просто відкрити веб-сервіс https://web.whatsapp.com в браузері Google Chrome. Ще раз повторимося — це БЕЗКОШТОВНО! Не ведіться на пропозиції установки сторонніх пропозицій.

Важливо використовувати саме Chrome, або інший браузер на основі цього ж движка, оскільки в інших браузерах сервіс не працює. Якщо ви спробуєте відкрити веб-сервіс Whatsapp в Firefox, Safari або Internet Explorer, то побачите лише повідомлення про те, що Whatsapp для комп’ютера доступний тільки в хром і пропозиція завантажити його. Це пов’язано з тим, що інші браузери не можуть відображати QR-код, через який здійснюється підключення до сервісу.

Крім того, у вас на смартфоні / телефоні повинен бути встановлений WhatsApp останньої версії.

Ще один важливий момент — якщо ви користуєтеся iPhone — то для вас сервіс web-Whatsapp теж поки що недоступний. Оскільки в додатку ватсап для Ios ще не доданий функціонал сканування QR-коду і синхронізації з телефоном. Це офіційні дані від розробників на момент написання даної статті (26.01.2015).

Вимоги для установки Ватсап на комп’ютер.

1. На комп’ютері повинен використовуватися браузер Google Chrome (або будь-який інший на основі того ж движка)

2. Мобільний пристрій має бути підключений до інтернету і на ньому повинен бути запущений WhatsApp.

3. На мобільному пристрої повинна бути остання оновлена ​​версія програми WhatsApp.

4. Мобільний пристрій повинен бути НЕ iPhone

* Останнє обмеження для першої версії web.whatsapp.com на січень 2015 року. Напевно в найближчому майбутньому додаток стане доступно і власникам Аpple-девайсів.

Як встановити Whatsapp на комп’ютер.

2. На смартфоні в додатку whatsapp відкрийте головне меню > WhatsApp Web і проскануйте QR-код зі сторінки, відкритої в першому пункті.

Як встановити WhatsApp на комп'ютер 2

Як встановити WhatsApp на комп'ютер 2На цьому установку можна вважати завершеною. Всі ваші чати і контакти негайно синхронізуються і ви зможете використовувати вацап на комп’ютері.

Як встановити WhatsApp на комп'ютер 2

Ця процедура може зайняти деякий час і досить вимоглива до каналу зв’язку, тому рекомендується заздалегідь підключити мобільний пристрій до Wi-Fi.

ВІДЕОінструкція: Як встановити whatsapp на комп’ютер.

IT-фахівець з вищою технічною освітою і 8-річним досвідом системного адміністрування. Детальніше про автора і контакти. Даю безкоштовні консультації з інформаційних технологій, роботі комп’ютерів та інших пристроїв, програм, сервісів і сайтів в інтернеті. Якщо ви не знайшли потрібну інформацію, то задайте своє питання!

Короткий опис статті: як встановити вайбер на планшет без qr коду

Джерело: Як встановити WhatsApp на комп’ютер

Також ви можете прочитати

No Comments

Leave a Reply