Як встановити вайбер на планшет докладна інструкція

29.05.2018

Як встановити вайбер на планшет: секрети установки і усунення помилок виникають при реєстрації

Як встановити вайбер на планшет докладна інструкція

Всім привіт! Всі ми знаємо, що соціальні мережі відіграють велику роль в нашому житті. Від них не відстають і месенджери, які спрямовані на спілкування між двома користувачами незалежно від їх місця розташування і країни проживання. Однією з таких програм є Viber. Сьогодні я детально розповім, як встановити вайбер на планшет з операційною системою iOS і Android. Ну, що ж давайте про все по порядку …

З СТАТТІ ВИ ДОВІДАЄТЕСЯ:

Основні тонкощі і секрети, як встановити вайбер на планшет, без допомоги фахівця

Що це за програма viber і як вона працює?

Додаток вайбер необхідно для дзвінків і швидких повідомлень, незамінне в роботі і відрядженнях за кордон, звичайному спілкуванні з друзями і сім’єю.

Крім, безлімітних дзвінків також можна дзвонити на міські і мобільні номери, які не підключені до інтернету.

Функціонал вайбера дозволяє користувачам здійснювати обмін фото, картинками і відео, музичними треками, записами диктофона і іншими медійними файлами.

Підтримка пристроїв в Viber

Додаток вайбера має багато функцій, але головною його особливістю є підтримка безлічі пристроїв. Програму можна встановити не тільки на телефон, але і на планшет, і навіть персональний комп’ютер. Вся техніка, на яку встановлюється додаток viber, ділиться на два типи:

  • Допоміжна (додаткова). До неї відносять деякі види планшетів, а також комп’ютер.
  • Основна. Це може бути телефон на базі iOS або Андроїд, а також планшет.

Як бачите, планшет може використовуватися як основний пристрій для зв’язку, так і додаткове. Що це означає?

Головний блок має більший набір функцій в порівнянні з додатковим. Через нього можна відправляти повідомлення, здійснювати відео і звичайні дзвінки, відправляти файли. Можна зберігати контакти або завантажувати сподобався набір стікерів для повноти спілкування через вайбер.

Допоміжними (додатковими) пристроями виступає комп’ютер і, за бажанням, планшет. Вони підключаються до основної облікового запису в автоматичному режимі. Якщо ви раптом деактівіруете додаток вайбер на телефоні, то на комп’ютері воно також віддалиться.

Додаткові функції на Айпад

Вайбер надає ряд додаткових функцій для власників iPad. Їх немає навіть у користувачів основних пристроїв на інших операційних системах. Таким чином, власники планшетів компанії Apple мають доступ до унікальних можливостей програми:

  • Багатозадачність. Відтепер користувачі Viber можуть користуватися додатком одночасно разом з іншою програмою. Для цього потрібно провести пальцем по екрану і отримати доступ до інших додатків, відкривши їх поруч з вікном Вайбера. Екран нібито поділяється на дві частини. Але дане розробниками перевага має свої недоліки — використовувати камеру з програми буде не можна.
  • Функція перетягування. Вона працює на планшетах, що використовують iOS 11 і новіше. Щоб скористатися цією функцією, потрібно натиснути і утримувати повідомлення або інший об’єкт, а після перетягнути його в інший чат в вікні Viber.

На пристроях на базі Android або Windows Phone все вище перераховане неможливо.

Як встановити вайбер на планшет

Для настройки програми на планшеті спочатку потрібно завантажити її саму і активувати. Я підготував детальну інструкцію про те, як це можна зробити. Її можна вивчити нижче.

Установка вайбер на основний пристрій iPad або планшет на базі Андроїд

Отже, ми завантажили вайбер на планшет або телефон, і встановили його. Після установки відкриваємо додаток і натискаємо кнопку продовжити. Програма просить ввести номер телефону для створення і активації облікового запису. Вибираємо країну і вводимо свій номер.

Підтвердіть, що набраний номер вірний, і дозвольте отримувати Вайберу контакти з телефону. Для активації введіть код доступу на екрані. Введіть реєстраційні дані і увійдіть в свій обліковий запис.

Усе! Тепер Viber можна запускати і спілкуватися з людьми зі свого списку контактів.

Як встановити вайбер на планшет докладна інструкція Як встановити вайбер на планшет докладна інструкція Як встановити вайбер на планшет докладна інструкція Як встановити вайбер на планшет докладна інструкція Як встановити вайбер на планшет докладна інструкція Як встановити вайбер на планшет докладна інструкція

Щоб встановити програму в якості доповнення до основного аккаунту

Якщо ви вже користуєтеся додатком Вайбер
, але хочете синхронізувати його з планшетом, то така інструкція розроблена спеціально для вас. Для початку завантажуємо програму з App Store або Play Store в залежності від встановленої операційної системи.

Після завантаження запускаємо додаток і натискаємо кнопку ПРОДОВЖИТИ.

Вибираємо країну зі списку меню і вводимо той же номер телефону, який вказаний на телефоні або іншому планшеті. Зверніть увагу, що номер телефону не потрібно вводити з пробілами, нулями спочатку і додатковими префіксами — система не пропустить такий вид.

Після підтвердження особистого мобільного номера необхідно дозволити програмі отримувати інформацію зі списку контактів.

Наступний крок допоможе синхронізувати два аккаунта і «прив’язати» їх один до одного. Для цього в додатку потрібно вибрати функцію ВІДКРИТИ QR-СКАНЕР і відсканувати з’явився на екрані код.

Як встановити вайбер на планшет докладна інструкція

Що робити, якщо сім-карти немає

Якщо з установкою Вайбера на планшет не виникли труднощі, але у вас немає при собі сім-карти, то вам доведеться діяти інакше. У цій ситуації вам знадобиться будь-який інший телефонний апарат, на який ви зможете отримати смс. На жаль, але без процедури реєстрації обійтися не можна.

Помилки при установці і активації

Несправності і неполадки з боку додатка бувають рідко, але все ж існує ризик їх виявлення. Ми поговоримо про те, що робити, якщо не виходить встановити вайбер з тих чи інших причин.

Чи не приходить смс

Трапляється так, що ви ввели все правильно, але на телефонний номер так і не прийшла смс з кодом підтвердження. Це може бути пов’язано з проблемами на серверах самої програми або мобільного оператора, який надає послуги.

В цьому випадку можна спробувати зареєструвати аккаунт трохи пізніше. При цьому важливо перезавантажити телефон.

Активувати додаток можна і без коду доступу за допомогою функції зворотного виклику. Цією можливістю можна користуватися тільки один раз протягом доби, тому будьте готові прийняти виклик.

Здійснити зворотний дзвінок можна прямо з вайбера. Для цього вводимо свій номер телефону в міжнародному форматі і натискаємо кнопку ДАЛІ. Смс не спадає протягом 60 секунд і тому стає доступна кнопка НІ КОДА. Вона знаходиться в правому верхньому куті.

Як встановити вайбер на планшет докладна інструкція

Додаток зробить автоматичний зворотний дзвінок, а вам вдасться записати реєстраційний код, який буде продиктований.

Вискакують помилки при реєстрації

Буває так, що ви ввели номер і навіть код, який прийшов по смс, але програма все ж не пускає далі заповнення анкетних даних. Проблема може полягати в тому, що раніше на планшеті стояв вайбер і при його видалення не стерлися настройки облікового запису.

Для усунення несправності треба деактивувати вже існуючу обліковий запис. Для цього на планшеті заходимо в НАЛАШТУВАННЯ, вибираємо меню КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ і відключаємо обліковий запис навпаки програми.

Коли можна користуватися безкоштовним зв’язком

Користуватися всім функціоналом програми можна тоді, коли ви самі активували додаток, встановили аватар і вказали Ім’я. Ви можете зателефонувати людині, у якого також встановлено вайбер на планшеті або телефоні. Цей контакт автоматично потрапляє в список доступних варіантів і йому можна дзвонити безкоштовно.

При цьому якість зв’язку в додатку дуже гарне. Користувачі відзначають, що повідомлення приходять миттєво. Крім, тексту в них можна вставляти смайлики і навіть спеціальні стікери з прикольними мультгероя.

Важлива інформація та висновок

Перед тим як встановити вайбер на планшет, необхідно перевірити наявність оновлень на телефоні. Якщо це не зробити, то може виникнути помилка. Зрідка застарілі версії додатка Вайбер відмовляються синхронізувати основний і додатковий акаунти.

Я описав для вас всі можливі помилки та інструкції по установці вайбера на планшет або телефон. Про те, як встановити вайбер на планшет, написано чимало статей в інтернеті, але мій пост відповість на всі ваші запитання і вам не доведеться шукати додаткову інформацію десь ще.

Як встановити вайбер на планшет докладна інструкція

Якщо вам сподобалася стаття або вам вдалося вдало активувати програму, то поділіться про це в коментарях. А я піду готувати для вас інші цікаві матеріали, поки ви вивчаєте статтю, як перевести документ з word в pdf! Бувай!

З повагою, Олег Лютов

Сподобалася стаття? Не будь редискою, перепис!

Короткий опис статті: як встановити вайбер на планшет без qr коду

Джерело: Як встановити вайбер на планшет — докладна інструкція

Також ви можете прочитати

No Comments

Leave a Reply